Przejdź do głównej zawartości

Ania | Sesja w plenerze

Trzeba nadrobić zaległości z postem...
Anię już znacie, pojawiała się już kilka razy na starej stronie, a dziś pojawia się  tutaj  :)
Chycina to piękne miejsce, więc jeśli będziecie mieć okazję to wybierzcie się tam! 
Polecam :D


















Komentarze